KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12353057
nr 1235 3057
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Komposition, Monogramsignerad GW. Akvarell på papper, 25x19
måndag 18 februari 2019
kl 19:48:36
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner